073-2270270
כניסת משתמש קיים שם משתמש סיסמה כניסה שכחתי סיסמא הרשם:  עו"ד  מתמחהמשרות עורכי דין

משרות לעורכי דין - מחפשים ומוצאים בקודקס

קודקס היא חברת ההשמה המובילה בישראל בענף המשפט זה 12 שנים. במהלך שנות פעילותנו נפתחו בקודקס אלפי משרות עורכי דין, אצל מגוון המעסיקים בענף המשפט - פרטיים וציבוריים.

כשמשרדי עורכי הדין והחברות המובילים בישראל מתחילים בתהליך חיפוש עורכי דין - קודקס מהווה את הכתובת הראשונה לגיוס ואיתור עורכי הדין הטובים והאיכותיים ביותר.

המאגר הגדול ביותר של משרות לעורכי דין - נמצא בקודקס

במסגרת תהליך פיתוח קריירה וחיפוש עבודה עורכי דין נדרשים למיקוד ואסטרטגיה. בקודקס אנו מקפידים להעניק זירת חשיפה נרחבת למגוון משרות בתחומים הרלוונטיים עבור כל עו"ד.

קודקס מקפידה על עדכון וגיוון משרות עורכי דין, על פני ציר נרחב של תחומי עיסוק - ליטיגציה, משפט מסחרי, קניין רוחני, דיני עבודה, דיני משפחה, משפט מנהלי, פלילי, שוק ההון, משפט אזרחי ועוד מגוון רחב של תתי תחומים (לרבות דיני ספורט, משפט ימי ועוד).

לצד משרות עורכי דין במשרדים המובילים בישראל, נפתחות בקודקס מדי חודש משרות משפטיות המיועדות לעורכי דין ויועצים משפטיים, במספר רחב של חברות העוסקות בעולם נרחב של תחומים, לרבות מוצרי צריכה, הייטק, תקשורת, תעשייה, בנקאות וביטוח, קמעונאות ועוד.

בנוסף, מתעדכנות לאורך השנה משרות רבות המיועדות לעורכי דין, אשר רכשו את השכלתם בתחום המשפטי ואשר מעוניינים לעסוק בתחומים משיקים לתחום המשפטי-עסקי, ולהשתלב באפיקי ניהול בחברות.

הזירה המרכזית לחיפוש עבודה עורכי דין - נמצאת בקודקס

אלפי עורכי דין נעזרו בשירותי ההשמה של קודקס לאורך השנים וזכו לליווי צוות יועצי הקריירה שלנו, במהלך תהליך חיפוש המשרות לעורכי דין ולאחריו.

לאורך תהליך חיפוש עבודה עורכי דין שואפים לפתוח ערוץ תקשורת ישיר עם המעסיקים אצלם הם חולמים לעבוד ולהציג את עצמם באופן המקיף והמהימן ביותר.

קודקס הופכת את החלום למציאות - החיבור הישיר וההיכרות האישית של יועצי הקריירה של קודקס, עם המעסיקים המובילים בענף המשפט, מבטיחה קיצור וייעול תהליך חיפוש העבודה והפיכת התהליך לאישי ונגיש יותר.

זכרו! כל משרות עורכי הדין שחלמתם עליהן - נמצאות במרחק הקלקת התיק האישי, אל המעסיקים העתידיים שלכם.

שירות לעורכי דין ניתן חינם!

חיפוש משרות בקודקס

איזור מקרקעין אזרחי
סוג מעסיק   מסחרי מעמד אישי
  שונות משרות לא משפטיות

חיפוש