073-2270270
כניסת משתמש קיים שם משתמש סיסמה כניסה שכחתי סיסמא הרשם:  עו"ד  מתמחה


דרוש יועץ משפטי - ליווי מקצועני עם חברת קודקס


חברת קודקס היא החברה הגדולה והמובילה בישראל בתחום השמת בכירים בשוק המשפטי. מרבית המעסיקים - משרדי עורכי דין, המגזר הציבורי ומחלקות משפטיות בחברות הגדולות - מאיישים באמצעות קודקס את המשרות הבכירות שלהם.
במסגרת שירות הבכירים שלנו אנו מתמחים באיוש משרות בכירות בחברות, במהלך השנים איישנו כבר עשרות רבות של משרות יועץ משפטי בחברות.

במקרים רבים, מוסבר, הבכיר משודך למעסיק על פי פניה יזומה של קודקס, בתהליך הדומה ל"ציד ראשים" והמשרה החדשה נתפרת לפי מידותיו המדויקות של המעסיק. ההתקשרות במקרים של גיוס בכירים נעשית מול הגורמים הבכירים ביותר בארגון - מנכל"ים ויועצים משפטיים בחברות, או שותפים בכירים במשרדי עורכי דין. החברות המגייסות מחפשות לרוב יועץ משפטי שהוא בעל ניסיון דומה בחברה אחרת, או לחילופין, יועץ משפטי שצבר ניסיון קודם במשרד עורכי דין, בו עסק בליווי משפטי של חברות דומות.

דרוש יועץ משפטי - הניסיון שלנו, היכולות שלנו



דיסקרטיות: אנשי צוות ליווי הבכירים של קודקס מעורבים בתהליך החיפוש אחר המשרה הבכירה הבאה שלך באופן דיסקרטי ואישי. הצוות ילווה אותך לאורך כל התהליך עד שתמצא את המשרה הראויה לך.

מקצוענות ו Networking : אנחנו מציעים לך רק את מה שמתאים לך, לפי הניסיון שלך, הידע שלך, ההכרות שלנו איתך ועם המעסיקים. מערכת הקשרים של קודקס פרושה בכל החברות והגופים המובילים במשק, כשנפתחת משרה בכירה, לא רק שנדע עליה, נכיר גם את מי שמחליט.

קישור לכתבות הבאות:
http://www.themarker.com/law/1.668169
http://www.themarker.com/markets/1.584306

מחלקת קודקס בכירים מעניקה שירותים לעורכי דין בעלי משכורת חודשית ממוצעת בסך של 30,000 ומעלה