073-2270270
כניסת משתמש קיים שם משתמש סיסמה כניסה שכחתי סיסמא הרשם:  עו"ד  מתמחה

דירוג משרדי עורכי דין

דירוג משרדי עורכי דין של קודקס - כל מה שרציתם לדעת על המעסיק הבא שלכם

ברוכים הבאים לדירוג משרדי עורכי דין של קודקס. במסגרת הדירוגים תיחשפו לתמונה המקיפה והעדכנית ביותר על משרדי עורכי דין מובילים במגוון קטגוריות בישראל.
משרדי עורכי דין מובילים מדורגים על סקאלה של 1-5 כוכבים. הדירוגים מבוססים על מאות משובי ראיונות ועבודה שמילאו עורכי דין, החושפים את המגוון הרחב של ראיונות שעברו הן במסגרת חיפוש משרה כמתמחים והן במסגרת חיפוש משרה כעורכי דין.
חלק גדול מהמשובים המצויים במאגר הנרחב של קודקס, מבוססים על תקופת עבודתם של עורכי הדין והמתמחים במשרדי עורכי דין גדולים, בינוניים וקטנים וכן על עבודתם אצל מעסיקים שונים במגזר הציבורי.

דירוג משרדי עורכי דין - הצצה לעולמות הידע והתוכן מאחורי הקלעים של ענף המשפט

במסגרת משובי הראיונות, מדרגים עורכי הדין את הפן המקצועי בראיונות ואת הדגשים המיוחדים והמשקל שנתן המראיין למגוון סוגיות, את הזווית האישית שעלתה בראיון ואת האווירה החברתית במשרד. בנוסף, מדורגים משרדי עורכי דין מובילים, ע"פ סביבת העבודה, תפיסת התפקיד כפי שנתפסה בעיני המועמדים, תנאי השכר ופרמטרים נוספים.
במסגרת משובי העבודה וההתמחות, מדורגים בנוסף, תחושת המיצוי האישי בתפקיד, התרומה של התפקיד והמשרד לקריירה, תנאים נלווים, לחץ העבודה וריבוי המשימות, אפשרויות קידום, פן ניהולי ועתיד המשרד בטווח של 5 שנים במשרדי עורכי דין מובילים, בעיניי עורכי דין שהועסקו במשרדי עורכי דין גדולים, בינוניים וקטנים וכן במגזר הציבורי.שם מעסיקבחירת מעסיק

גודל משרד/ערכאה

אזור גאוגרפי

תחום עיסוק

 תוצאות חיפוש: