הוראות תפעול סוכן המשרותהגדרת סוכן משרות בצורה מלאה וניצול נכון של כלי החיפוש שפותחו על ידי קודקס הינם המפתח לחיפוש עבודה מוצלח.

בעמודים הבאים יינתן הסבר מפורט בליווי תצלום של עמודי האתר.

מומלץ לעיין בקפידה בעמודים אלו, ולוודא כי הגדרת הסוכנים שלכם והליך החיפוש שאתם מבצעים מתאימים להנחיות בדפי הסבר אלו.חשוב !

סוכן המשרות מתאים את המשרות להעדפותיכם אך אינו מגיש מועמדות למשרות שאותרו על-ידו. אם ברצונכם להגיש מועמדות למשרה שאותרה על-ידי הסוכן עליכם להגיש מועמדות למשרה כמפורט להלן.


לצורך הגשת מועמדות עליך קודם להגדיר סוכן משרות כמפורט להלןהגדרת הסוכן
לאחר הקשת שם המשתמש והסיסמא תתבצע הכניסה לעמוד החשבון שלי. בעמוד זה עליך להיכנס לחיפוש משרות


יש לבחור שם לסוכן במקום המסומן בחץ. השם שייבחר יופיע בהודעת דואר אלקטרוני שתתקבל בתיבת הדואר האלקטרוני שלך כאשר הסוכן משרה המתאימה למאפיינים שהוגדרו. בשל האפשרות להגדיר מספר סוכנים מומלץ לתת לסוכן שם המתאר את מאפייני החיפוש (לדוגמא: להגדיר סוכנים נפרדים למשרדים קטנים, בינוניים, גדולים ולחברות).יש לסמן את העדפות המשרה מבחינת סוג המעסיק, גודלו, אזור גיאוגרפי והיקף המשרה בהתאם לרצונותיך.יש לסמן את תחומי העיסוק הרצויים.

  1. סימון V  בתיבה בראש כל עמודה יכלול את כל תתי התחומים המוכלים באותו תחום.

  2. לחלופין:
  3. סימון V  בתיבה הצמודה לתת תחום תגרום לכך כי הסוכן יחפש אך ורק משרות המתאימות לתת תחום זה. ניתן לסמן תחומי עיסוק ללא כל הגבלה. 


יש למלא את אזור ההגדרות הנוספות. באזור זה עליכם להגדיר את מידת הגמישות של ההגדרות הסוכן ואת האופן בו אתם מעוניינים שהסוכן יעדכן אתכם על מציאת משרות. באפשרותך לחסום מעסיקים שאין ברצונך שהתיק האישי שלך יישלח אליהם. מחפשי עבודה רבים בוחרים לחסום מעסיקים נוכחיים, מעסיקי עבר, מכרים וכיוצ"ב. חיפוש מעסיקים לחסימה מתבצע באמצעות לחיצה על הקישור.

הסוכן אינו מגיש מועמדות למשרות שאותרו על-ידו (עליך להגיש מועמדות בעצמך). באפשרותך להגדיר מעסיקים ספציפיים שברצונך שתיקך האישי יוגש אליהם באופן אוטומטי. חיפוש המעסיקים מתבצע באמצעות לחיצה על הקישור.על מנת לחפש מעסיקים לחסימה/הגשת מועמדות אוטומטית עליך:

  1. להגדיר את סוג המעסיק (חברה/משרד עורכי דין/משרד רואי חשבון/מגזר ציבורי וכיוצ"ב).
  2. לציין את שמו או חלק משמו.
  3. ללחוץ על לחצן "חפש".
לאחר מכן, תוצג רשימת משרדים התואמים לחתך הנ"ל. עליך לבחור את המעסיק המתאים לסמנו וללחוץ על כפתור "אישור".


  1. הימצאות במאגר תאפשר למעסיקים למצוא אותך. במידה ולא תצטרף/י למאגר באמצעות סימון V  בתיבה. מעסיקים אלו לא יוכלו למצוא אותך!!!
  1. בעבור כל משרה חדשה שנפתחת בקודקס מבצע צוות ההשמה של קודקס פעילות התאמה למועמדים התואמים את דרישות המעסיק. סימון V  בתיבה זו יאפשר לשמך לעלות במסגרת פעילות התאמה זו.  

לסיום הגדרת הסוכן עליך ללחוץ על לחצן  "עדכן הגדרות סוכן"תהליך הגשת מועמדות
לחיצה על תוצאות חיפוש סוכן תוביל אותך לרשימת המשרות שנמצאו על פי הגדרתך בסוכן.

לפניך תוצג רשימת תוצאות החיפוש שמצא הסוכן. מבין תוצאות אלו עליך לבחור את אלו שברצונך להגיש אליהן מועמדות. הגישה לעמוד הגשת המועמדות מתבצעת באמצעות לחיצה על כפתור "המשך" הצמוד למשרה לה ברצונך להגיש מועמדות.בעמוד הגשת המועמדות עליך להשלים פרטים החסרים בתיקך האישי ו/או נדרשים על-ידי המעסיק. במקביל ייתכן ויופיעו בעמוד זה שאלות ייחודיות למעסיק זה. לאחר השלמת הפרטים הנדרשים עליך ללחוץ על כפתור "שלח".תהליך הגשת המועמדות הושלם. לצפייה בסטטוס הפניה עליך לעבור לפניות וזימונים בעמוד החשבון שלי.