073-2270270

כל המידע על עולם המשפט

מרוכז במקום אחד

כבר 9 מועמדויות הוגשו

דרוש/ה עו"ד בתחום המסחרי

חופש פעולה מקצוענות ללא פשרות אווירה בינלאומית

מי אנחנו? משרד איכותי בצמיחה הממוקם בהרצליה ועוסק בתחום המסחרי ובתחום ייחודי של מסחר אלקטרוני (אמזון). המשרד הולך וצובר תאוצה בתחום ה-e-commerce ומייצג מוכרים באמזון וב-ebay.

מה אנו מחפשים? דרוש/ה עו"ד בעל/ת ותק של 4 שנות ניסיון ומעלה בתחום המסחרי לתפקיד מגוון המתחלק לשניים: 1. עבודה במשרד- העבודה במשרד תתפרס על פני 3 ימים בשבוע ותכלול ניסוח הסכמים מסחריים שונים, לרבות הסכמי M&A (מיזוגים ורכישות בפלטפורמות אינטרנטיות, בדגש על אמזון). 2. עבודה אצל לקוח של המשרד- העבודה תתפרס על פני יומיים בשבוע, בחברת סטארט-אפ שהיא לקוחה של המשרד. התפקיד יכלול מתן ייעוץ משפטי בתחום ההיי-טק, בדגש על תחום ה- blockchain ועולם המטבעות הדיגיטליים.

מה נדרש? עברית ואנגלית ברמת שפת אם- חובה. עו"ד אשר עסק/ה בתחום המיזוגים והרכישות, שמעוניין/ת בתפקיד מגוון, בעל/ת יכולת לעבוד באופן עצמאי ובעל/ת יכולת לעבוד בתנאי לחץ. אנו מחפשים עו"ד שאוהב/ת את הדינמיקה בין מיזוגים ורכישות ופלטפורמות אינטרנטיות לבין ליווי וייעוץ שוטף ללקוחות בתחום המסחרי. כמו כן נדרשת נכונות למשרה מלאה.


איך מתקבלים למשרה כזו?

 • 01
  ממלאים פרטים במערכת סופר ידידותית של קודקס
 • 02
  מגישים מועמדות למשרות שעושות לכם את זה
 • 03
  מרבית המשרות שתראו הם כאלו שעדיין לא ממש בשוק. אפילו אצל המעסיק הרוב עוד לא יודע
 • 04
  מקבלים מידע על המעסיק ועל המשרה המתפנה מהמקורות הכי אמינים
 • 05
  נהנים מהכנה לראיון ומליווי במשא ומתן על התנאים
 • 06
  פותחים את הבוקר עם חיוך במקום עבודה חדש

משרות חמות

בשנה החולפת זומנו 13 מועמדים לראיון דרך קודקס

העובדים במרכז משלם מעל לממוצע מקצוענות ללא פשרות נמצא בחוד החנית

למחלקה מסחרית של משרד מוביל ומוכר דרוש/ה עו"ד צעיר/ה להשתלבות בתחומי המשפט המסחרי בינלאומי, מיזוגים ורכישות, היי טק - עסקאות בינלאומיות. נדרשת אנגלית ברמת שפת אם.

...

משרה חדשה - תהיה הראשון להגיש


התפקיד בכפיפות לראש אגף פרויקטים בחטיבה המשפטית.

התפקיד כולל:

·     טיפול וליווי משפטי של הליכים מכרזיים בתחומים שונים, בדגש על תחומי התכנון והביצוע של פרוייקטי תשתית תחבורתיים, החל מש...

בשנה החולפת זומנו 2 מועמדים לראיון דרך קודקס

סביבת עבודה מפנקת מיקום פגז אווירה בינלאומית עבודה מאתגרת

למחלקת מיסוי של משרד גדול ומוביל דרוש/ה עו"ד בעל/ת ניסיון משמעותי (מינימום חמש שנים) להשתלבות בתחומי המחלקה. המחלקה עוסקת בהיבטי מס מגוונים נדרשת אנגלית ברמת שפת אם ויכולת עבודה עצמאית. יתרון ינתן לבעלי תואר נוסף בראיית חשבון

...