073-2270270

כל המידע על עולם המשפט

מרוכז במקום אחד

בשנה החולפת זומנו 77 מועמדים לראיון דרך קודקס

דרוש/ה עו"ד בתחום המסחרי

מי אנחנו? משרד איכותי בצמיחה הממוקם בהרצליה ועוסק בתחום המסחרי ובתחום ייחודי של מסחר אלקטרוני (אמזון). המשרד הולך וצובר תאוצה בתחום ה-e-commerce ומייצג מוכרים באמזון וב-ebay.

מה אנו מחפשים? דרוש/ה עו"ד בעל/ת ותק של 4 שנות ניסיון ומעלה בתחום המסחרי לתפקיד מגוון המתחלק לשניים: 1. עבודה במשרד- העבודה במשרד תתפרס על פני 3 ימים בשבוע ותכלול ניסוח הסכמים מסחריים שונים, לרבות הסכמי M&A (מיזוגים ורכישות בפלטפורמות אינטרנטיות, בדגש על אמזון). 2. עבודה אצל לקוח של המשרד- העבודה תתפרס על פני יומיים בשבוע, בחברת סטארט-אפ שהיא לקוחה של המשרד. התפקיד יכלול מתן ייעוץ משפטי בתחום ההיי-טק, בדגש על תחום ה- blockchain ועולם המטבעות הדיגיטליים.

מה נדרש? עברית ואנגלית ברמת שפת אם- חובה. עו"ד אשר עסק/ה בתחום המיזוגים והרכישות, שמעוניין/ת בתפקיד מגוון, בעל/ת יכולת לעבוד באופן עצמאי ובעל/ת יכולת לעבוד בתנאי לחץ. אנו מחפשים עו"ד שאוהב/ת את הדינמיקה בין מיזוגים ורכישות ופלטפורמות אינטרנטיות לבין ליווי וייעוץ שוטף ללקוחות בתחום המסחרי. כמו כן נדרשת נכונות למשרה מלאה.


המשרה אויישה בתאריך 27/05/2020

איך מתקבלים למשרה כזו?

 • 01
  ממלאים פרטים במערכת סופר ידידותית של קודקס
 • 02
  מגישים מועמדות למשרות שעושות לכם את זה
 • 03
  מרבית המשרות שתראו הם כאלו שעדיין לא ממש בשוק. אפילו אצל המעסיק הרוב עוד לא יודע
 • 04
  מקבלים מידע על המעסיק ועל המשרה המתפנה מהמקורות הכי אמינים
 • 05
  נהנים מהכנה לראיון ומליווי במשא ומתן על התנאים
 • 06
  פותחים את הבוקר עם חיוך במקום עבודה חדש

משרות חמות

מקצוענות ללא פשרות קרוב לרכבת מיקום פגז
למשרד מוביל אשר מדורג בתחום המסחרי דרוש/ה עו"ד בותק של 1-3 בתחום המסחרי. מה מחפשים?מועמדים/ות עם רקע בבנקאות או נירות ערך ועסקאות (אפשרי ניסיון בייעוץ משפטי של חברה או בנק)אנגלית ברמה גבוהה מאוד....
קרוב לרכבת שעות נוחות
לחברת ביטוח דרוש/ה עו"ד עם ניסיון (3 שנים) בתחום חבויות גוף/רכוש ממשרד עו"ד או חברת ביטוח.התפקיד יכלול טיפול מלא בתביעות חבויות גוף/רכוש הכולל: עבודה מול משרדי עו"ד, ניהול מו"מ וליווי התיק עד לסגירתו.נדרשת יכולת עבודה עצמאית, יחסי אנוש מצוינים, ויכולות התבטאות גבוהות בכתב ובע"פ....
מקצוענות ללא פשרות סביבת עבודה מפנקת קרוב לרכבת אווירה כיפית
נדרש ניסיון מהתמחות/עבודה ממחלקת דיני עבודה במשרדים גדולים.נדרשת אנגלית ברמה גבוהה/מורגל בעבודה באנגלית...