073-2270270

כל המידע על עולם המשפט

מרוכז במקום אחד

בשנה החולפת זומנו 1 מועמדים לראיון דרך קודקס

- מכרז פומבי 14/2019 - משרה בייעוץ המשפטי המיועדת לאנשים עם מוגבלות.

למשרד מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור (להלן - המשרד) דרוש/ה מועמד/ת למילוי משרה בלשכת המשרד בירושלים או בתל אביב (משרה אחת).

המודעה מיועדת לנשים ולגברים כאחד.

במכרז זה "תואר" משמעו תואר אקדמי מוכר כהגדרתו בחוק המועצה להשכלה גבוהה, התשי"ח-1958.

 מכרז פומבי 14/2019 - משרה בייעוץ המשפטי המיועדת לאנשים עם מוגבלות (משרה אחת)

 תואר המשרה: עוזר/ת ליועץ המשפטי.

תיאור התפקיד: סיוע ליועץ המשפטי למבקר המדינה בפעולותיו ובכלל זה: מתן יעוץ משפטי וחוות דעת להנהלה וליחידות המשרד בתחומי הביקורת השונים ובענייני המנהל של המשרד או בכל עניין אחר שיידרש; ליווי משפטי של דוחות ביקורת – קריאה, בחינה ומתן הערות; עריכת מסמכים בעלי אופי משפטי; מילוי כל משימה אחרת שתוטל עליו על ידי היועץ המשפטי.

דרישות התפקיד: נדרשת ידיעה כללית במגוון תחומי המשפט וידיעה טובה בתחומי המשפט המנהלי, המשפט החוקתי, משפט העבודה, והמשפט האזרחי; יכולת עבודה משפטית ברמה גבוהה מאוד באופן עצמאי ובעומס ולחץ של לוח זמנים; כושר התבטאות טוב בעל פה ובכתב; ידיעת השפה העברית על בורייה; ידיעה טובה של השפה האנגלית לפחות כדי קריאה והבנה של ספרות מקצועית.

"ג.עומד/ת בהגדרה של אדם עם מוגבלות לעניין העדפה בקבלה לעבודה על פי פסקה 35.221 לתקשי"ר. מועמד/ת שעומד/ת בהגדרה האמורה לעיל נדרש/ת לצרף אסמכתה בת תוקף של גורם מוסמך כהגדרתו בפסקה 35.222 בתקשי"ר."

מקום העבודה: ירושלים או תל אביב.

** יש להגיש מועמדות בהתאם למפורט בקישור זה בלבד.

https://www.mevaker.gov.il/he/jobTenders/Pages/307.aspx#.XLK3CLewoc8.email

לידיעתכם - המכרז פתוח עד לתאריך 5.5.19

איך מתקבלים למשרה כזו?

 • 01
  ממלאים פרטים במערכת סופר ידידותית של קודקס
 • 02
  מגישים מועמדות למשרות שעושות לכם את זה
 • 03
  מרבית המשרות שתראו הם כאלו שעדיין לא ממש בשוק. אפילו אצל המעסיק הרוב עוד לא יודע
 • 04
  מקבלים מידע על המעסיק ועל המשרה המתפנה מהמקורות הכי אמינים
 • 05
  נהנים מהכנה לראיון ומליווי במשא ומתן על התנאים
 • 06
  פותחים את הבוקר עם חיוך במקום עבודה חדש

משרות חמות

נמצא בחוד החנית מקצוענות ללא פשרות עבודה מאתגרת
משרד בוטיק מן המעלה הראשונה שמדורג בקביעות בצמרת הדירוגים המשפטיים בתחום הליטיגציה, מעוניין לגייס עו"ד מוכשר/ת עם ניסיון בכתיבה משפטית ברמה גבוהה (יתרון לעו"ד עם ניסיון בהופעות).עבודה לצד שותף במשרד שלו ניסיון רב בייצוג, הופעה וניהול תיקי ליטיגציה מורכבים ורחבי היקף בתחומי משפט מגוונים.מה צריך: ותק של 3-4 שנות ניסיון איכותי בתחום הליטיגציה, כישרון לכתיבה משפטית והמון מוטיבציה!...
אווירה בינלאומית
דרוש/ה עו"ד בעל/ת ניסיון של 1-4 בתחום הקניין הרוחני לעיסוק בתחום הסימני מסחר.נדרשת אנגלית ברמת שפת אם...
דרוש/ה עו"ד בעל/ת ניסיון של 6-10 שנים כעו"ד / יועץ משפטי במחלקת תאגידים / ניירות ערך במשרד עורכי דין מוביל או במחלקה משפטית דומה של חברה ציבוריתנדרש/ת מועמד/ת בעל/ת מוטיבציה גבוהה עם מיומנויות ארגוניות טובות ויכולת לבצע משימות מרובות ולנהל סדרי עדיפויות מרובים, ניהול זמן רב ומיומנויות ארגוניות, מיומנויות תקשורת, הן בעל פה והן בכתבץ יכולת לשגשג תחת לחץ גבוה בסביבה דינמיתרקע פיננסי וכיוון עסקי (היתרון משמעותי) ניסיון בעבודה עם חברות גלובליות או בסביבה עסקית בינלאומית מורכבת (יתרון משמעותי)אנגלית ב...