073-2270270

כל המידע על עולם המשפט

מרוכז במקום אחד

כבר 64 מועמדויות הוגשו

ייצוג הולם- למשנה ליועץ המשפטי (ציבורי-מנהלי) דרוש/ה מתמחה למועד 03/2020.

המשרה מיועדת לסטודנטים אשר נכללים במאגר המתמחים של משרד המשפטים לשנת 2020 ולהם בלבד.

על המחלקה למשפט ציבורי-מינהלי בייעוץ וחקיקה: ייעוץ וחקיקה פועלת מטעמו של היועץ המשפטי לממשלה, ויש לה מספר תחומי אחריות: ייעוץ משפטי לממשלה ולרשויות ציבוריות נוספות, ליווי הליכים משפטיים שהמדינה צד להם וכן יוזמה וליווי משפטי של חקיקה (ממשלתית, פרטית וחקיקת משנה). ייעוץ וחקיקה פועלת כדי להבטיח לממשלה את הכלים המשפטיים המתאימים לקידום מדיניותה במסגרת גבולות הדין. עבודת ייעוץ וחקיקה נעשית באמצעות שבע מחלקות אשר בראש כל אחת מהן עומד משנה ליועץ המשפטי לממשלה. משפטני ייעוץ וחקיקה מייצגים את היועץ המשפטי לממשלה ואת משרד המשפטים בפני ועדות השרים השונות, ועדות הכנסת, ועדות ציבוריות ובצוותים בין-משרדיים של הממשלה. המחלקה למשפט ציבורי-מינהלי, בראשות המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, גב' דינה זילבר, אחראית על נושאים כלליים של משפט מינהלי ומגוון רחב של תחומי משפט, בהם נכלל גם תחום הסייבר.

על התפקיד: המתמחה בתחום הסייבר יסייע/תסייע באופן שוטף בכתיבת חוות דעת משפטיות, כולל משפט משווה, בכתיבת טיוטות מענה לפניות ציבור, בליווי הטיפול בהליכים משפטיים (עתירות המוגשות לבג"ץ, עמדות יועץ ועוד) ויהיה/תהיה מעורב/ת בכתיבת הערות לטיוטות חוק, תקנות ונהלים בנושא הגנת הסייבר. התפקיד כולל השתתפות בישיבות במשרד המשפטים, תמצות עיקרי הישיבות שמתקיימות בראשות ראש המחלקה וראש האשכול וכתיבת סיכומי דיון. כמו כן כולל התפקיד נוכחות בדיונים בכנסת בחקיקה שבאחריות המחלקה או האשכול, נוכחות בוועדת השרים לחקיקה ובבתי משפט, בהליכים המלווים על ידי המחלקה או האשכול. אנו מחפשים מתמחים שיחוו דעה עצמאית וביקורתית, הן בכתיבה המוטלת עליהם והן בביקורת על מסמכים שהם שותפים לכתיבתם או שמועברים להערותיהם, מתמחים עם "ראש גדול" שישתלבו כחלק מצוות המחלקה.

הערה: המשרה מיועדת לסטודנטים אשר נכללים במאגר המתמחים של משרד המשפטים לשנת 2020 ולהם בלבד, ואשר עונים על קריטריון ייצוג הולם: 1) המועמד הוא מקרב האוכלוסיה הערבית, לרבות הדרוזית והצ'רקסית; 2) המועמד או אחד מהוריו נולדו באתיופיה; 3) המועמד הוא "אדם עם מוגבלות חמורה" כמשמעותו בסעיף 35.252 לחוק התקשי"ר. 4) "בני האוכלוסייה החרדית" – מי שמשתייך לאוכלוסייה החרדית ושהוא, ילדו או בן זוגו לומד באחד ממוסדות החינוך החרדיים המנויים בתוספת הראשונה לחוק שירות המדינה (מינויים), תשי"ט-1959, או למד במוסד כאמור.


המשרה אויישה בתאריך 26/02/2020

איך מתקבלים למשרה כזו?

 • 01
  ממלאים פרטים במערכת סופר ידידותית של קודקס
 • 02
  מגישים מועמדות למשרות שעושות לכם את זה
 • 03
  מרבית המשרות שתראו הם כאלו שעדיין לא ממש בשוק. אפילו אצל המעסיק הרוב עוד לא יודע
 • 04
  מקבלים מידע על המעסיק ועל המשרה המתפנה מהמקורות הכי אמינים
 • 05
  נהנים מהכנה לראיון ומליווי במשא ומתן על התנאים
 • 06
  פותחים את הבוקר עם חיוך במקום עבודה חדש

משרות חמות

העובדים במרכז אווירה כיפית חופש פעולה
המשרד נוסד בשנת 1971, ומאז ועד היום הפך לשם נרדף למצוינות ואיכות בתחום עיסוקו. עבודת המשרד מתאפיינת בליווי עסקאות נדל"ן בהיקפים גדולים ולרוב בעלי מורכבות משפטית גבוהה.המשרד מייעץ ומלווה חברות מהגדולות והמובילות במשק פרויקטים נדל"ניים, לרבות: הקמת שכונות, שינויי יעוד במקרקעין, התחדשות עירונית, הסכמי פיתוח ועוד. כמו כן, מטפל המשרד בעסקאות נדל"ן פרטיות, מסחריות ותעשייתיות; בהסכמי בניה, רכישה, חכירה, שכירות ונכסים להשקעה, תוך יצוג יזמים ומשקיעים, לרבות רוכשי ומוכרי דירות למגורים, מגרשים מבני תעשיה, ...
מקום שהוא בית שעות נוחות חופש פעולה
לשירות המשפטי בעיריית חולון, לתחום חוזים, התקשרויות ומכרזים, דרוש/ה מתמחה - מועד התחלה ספטמבר 2024....
נמצא בחוד החנית מקום שהוא בית מקצוענות ללא פשרות
הזדמנות למתמחה עם נתונים איכותיים שמעוניינים/ות להשתלב בתחום הנזיקין!מי אנחנו:משרד ותיק, מדורג ומוכר בתחום הנזיקין שבמשך עשורים רבים מוביל במתן ייצוג משפטי לחברות ביטוח מן הגדולות במשק וצבר מוניטין בתחום הביטוח והנזיקין, ביטוחי אחריות מקצועית (מהנדסים, אדריכלים, עורכי דין, סוכני ביטוח ועוד), נזקי צד שלישי (גוף ורכוש), חבות מעבידים, רשלנות רפואית, תאונות דרכים, ביטוח אחריות נושאי משרה וביטוחי חיים.מה אנחנו מחפשים:אנחנו מחפשים למשרדנו מתמחה בעל/ת יכולת הבעה טובה בכתב ובעל-פה, יעילות ועבודה תחת לחץ...