073-2270270

כל המידע על עולם המשפט

מרוכז במקום אחד

אנחנו מאמינים שכל בוקר צריך להיות טוב


שכל אחד יכול למצוא מקום עבודה שיתן לו משמעות. שיגרום לו לחייך בבוקר, שיאפשר לו להתפתח ושיוציא ממנו את המיטב.

הקמנו את קודקס כי אנחנו מאמינים שהדרך חשובה לא פחות מהמטרה


חיפוש מקום עבודה יכול להיות תהליך שוחק ומלחיץ, אבל הוא לא חייב להיות כזה. הוא יכול להיות מלא באנרגיות של התחדשות, מקצועיות וצמיחה. מאז שהקמנו את קודקס בשנת 1999, למדנו לייצר חוויית שירות יוצאת דופן, המבוססת על יחס אישי הן עם המועמדים שלנו והן עם המעסיקים המובילים בענף המשפט בישראל.

אנחנו יודעים שאנשים טובים עושים את כל ההבדל


צוות היועצים המדהים שלנו מסוגל להתאים לכל מועמד ומעסיק בדיוק את מי שהוא צריך, מתי שהוא צריך ולתת לו כל פיסת מידע הדרושה כדי להפוך ראיון עבודה לסיפור הצלחה.

למדנו שטכנולוגיה מתקדמת יכולה לקצר תהליכים ולזהות מגמות


פיתחנו את המערכת הטובה בעולם כדי לאפשר לכל מחפש עבודה למצוא בצורה פשוטה ונוחה בדיוק את מה שהוא מחפש. עם המערכת שלנו, כל מועמד יכול לנהל את תהליך הקריירה שלו בצורה קלה ויעילה בכל צומת קריירה בה הוא נמצא ולהיחשף למידע ייחודי הדרוש לו להצלחה. לצד הטכנולוגיה המתקדמת, ההון האנושי והניסיון העשיר של צוות היועצים שלנו ילוו אתכם כל הדרך ליעד הבא שלכם.

אין לנו ספק שדיסקרטיות היא חלק מהותי במשחק


בין אם הודעת למעסיק על כוונתך להמשיך הלאה או לא, אף אחד לא רוצה שקורות החיים שלו יגיעו לידיים הלא נכונות. אנחנו בקודקס מבינים את זה, ודוגלים בתהליך חשאי ברמה הגבוהה ביותר, תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה.

אנחנו מאמינים בפתיחות ושקיפות


לכן פיתחנו את הפלטפורמה המושלמת לשיתוף תכנים. מחפשי העבודה שלנו משתפים מניסיונם, חוות דעתם ורשמיהם על ראיונות ומקומות עבודה, ונחשפים למאגר מידע עצום, עדכני ורלוונטי.

אלו בדיוק הסיבות שהובילו אותנו להקים את קודקס


משנת 1999 ועד היום, אנו פועלים מתוך תחושת שליחות ואמונה כי ביכולתנו לסייע לכל מעסיק ומועמד למצוא את ההתאמה המושלמת עבורו. אז למה אתם מחכים? אנחנו מזמינים גם אתכם להצטרף!

מי אנחנו