073-2270270

כל המידע על עולם המשפט

מרוכז במקום אחד

המעסיק כבר זימן 8 לראיון

שופט/רשם, ביהמ"ש שלום בירושלים, אזרחי- מועד 09/2024

המתמחה אחראי במסגרת תפקידו: לאתר פסיקה רלוונטית במאגרים משפטיים ובספרות המקצועית, להשתתף בדיונים, לעסוק בכתיבה משפטית, לסייע בהכנת תיקים לקראת הדיונים ולאחריהם ולעקוב אחר בקשות ותגובות בתיקים הנמצאים בטיפול הלשכה (לרבות בהיבטים הפרוצדוראליים).

דרישות המשרה: סטודנט לתואר ראשון במשפטים ממוסד אקדמי מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה או ממוסד בעל רישיון פעולה בישראל מאת המועצה להשכלה גבוהה, המצוי בשנת הלימודים השלישית או סיים שנת לימודים שלישית לקראת תואר בוגר במשפטים.

הכישורים הנדרשים: ידע משפטי נרחב, כושר הבעה מעולה בכתב ובעל פה, יכולת ניתוח אנליטי בתחום המשפט, שליטה במאגרי מידע משפטיים, תקשורת בינאישית טובה, יושרה ודיסקרטיות.

דרישות נוספות:

1. מילוי התיק האישי בקודקס (קורות חיים).

2. צירוף גיליון ציונים של שנה ראשונה ושנה שניה, מטעם מוסד הלימודים לתיק האישי בקודקס.

3. צירוף טופס הצהרה על קרובי משפחה המועסקים במערכת בתי המשפט לתיק האישי בקודקס .

חובה למלא ולצרף את הטופס גם אם אין למועמד קרובי משפחה במערכת בתי המשפט.

תשומת הלב לנוהל 01-09 המופיע באתר האינטרנט של הרשות השופטת, העוסק בהגבלות החלות על העסקת קרובי משפחה במערכת בתי המשפט ובסייגים שנקבעו על ידי מנהל בתי המשפט לעניין זה. מועמד אשר יצהיר על קרבת משפחה במערכת בתי המשפט, תועבר מועמדותו לאישור מנהל בתי המשפט. ניתן להוריד את הטופס דרך אתר קודקס, תחת לשוניות: "חיפוש משרות" > "מגזר ציבורי" > "טפסים נוספים - מגזר ציבורי".

4. צירוף מכתבי המלצה לתיק האישי בקודקס, לרבות פרטי ממליצים ודרכי התקשרות עימם.

 תנאי לתחילת ההתמחות:

אישור הרשמה להתמחות ממוסד לימודים האקדמי ומלשכת עורכי הדין וכן עמידה בתנאי הקבלה לשירות המדינה לרבות: בדיקה ביטחונית, קרבה משפחתית ומילוי כלל הטפסים הנדרשים. 

* על מנת שלא יפגעו סיכויי הסטודנטים ששירתו ומשרתים במילואים במהלך תקופת הסמסטר הראשון של שנת הלימודים התשפ״ד, להתקבל להתמחות במערכת בתי המשפט, החליטה הנהלת הרשות השופטת כי בתהליך הקבלה להתמחות בבתי המשפט לא יילקחו בחשבון ציוני הסמסטר הראשון של שנת הלימודים התשפ"ד. לפיכך- יש להגיש רק את ציוני שנות הלימודים הקודמות.

* הכתוב מנוסח בגוף זכר אך מופנה לשני המינים.

איך מתקבלים למשרה כזו?

 • 01
  ממלאים פרטים במערכת סופר ידידותית של קודקס
 • 02
  מגישים מועמדות למשרות שעושות לכם את זה
 • 03
  מרבית המשרות שתראו הם כאלו שעדיין לא ממש בשוק. אפילו אצל המעסיק הרוב עוד לא יודע
 • 04
  מקבלים מידע על המעסיק ועל המשרה המתפנה מהמקורות הכי אמינים
 • 05
  נהנים מהכנה לראיון ומליווי במשא ומתן על התנאים
 • 06
  פותחים את הבוקר עם חיוך במקום עבודה חדש

משרות חמות

כבר 30 מועמדויות הוגשו

קרוב לרכבת אופי משפחתי מקצוענות ללא פשרות
למשרד בוטיק העוסק בתחום המשפט המסחרי על ענפיו השונים, בדגש על תיקים מתוקשרים בפרופיל גבוה, דרוש מתמחה שאפתן ואחראי שמעוניין ללמוד, להתמקצע ולקחת חלק פעיל בתיקי המשרד. המשרד מתאפיין בעבודה באווירה אישית ונעימה, פרופיל לקוחות גבוה ותיקים מעניינים ומתוקשרים....
נמצא בחוד החנית עבודה מאתגרת מקצוענות ללא פשרות
ההתמחות מאפשרת למתמחה הכרה ראשונית עם הפרקטיקה של ניהול תיקי הוצאה לפועל, כללי סדר הדין האזרחי והתפתחות מקצועית ולמידה בתחומי המשפט הרלוונטיים השונים. ההתמחות חושפת את המתמחה לעולם המשפט האזרחי תוך מיקוד בתחומי ההוצאה לפועל וחדלות הפירעון.במסגרת ההתמחות, המתמחה אמון על כתיבת כתבי טיוטות ועריכת חוות דעת משפטיות המשמשות תשתית לצורך מתן החלטות, כן מלווה ומסייע המתמחה לרשם הוצאה לפועל בדיונים המתקיימים לפניו. המתמחה נדרש לגלות התמדה, מקצועיות, שקידה ראויה, הבנה משפטית, יכולת הבעה בכתב גבוהה ומסוגלות...

כבר 15 מועמדויות הוגשו

קרוב לרכבת אופי משפחתי מקצוענות ללא פשרות
למשרד בוטיק העוסק בתחום המשפט המסחרי על ענפיו השונים, בדגש על תיקים מתוקשרים בפרופיל גבוה, דרוש מתמחה שאפתן ואחראי שמעוניין ללמוד, להתמקצע ולקחת חלק פעיל בתיקי המשרד. המשרד מתאפיין בעבודה באווירה אישית ונעימה, פרופיל לקוחות גבוה ותיקים מעניינים ומתוקשרים....